Snapchat Zamana Duyarlı Ne Demek (Bildirimler Atma)

Snapchat Zamana Duyarlı Ne Demek
Snapchat Zamana Duyarlı Ne Demek

Snapchat online platformda en çok kullanılan ağlardan birisidir. Snapchat zamana duyarlı ne demek sorusu kullanıcılar tarafından merak edilmekte. Snapchat’in zamana duyarlı özelliği hakkında içeriğimizde bilgi vermeye çalışacağız.

Zamana karşı duyarlı paylaşım içerikleri Snapchat tarafından uygulanmaktadır. Zamana duyarlı olarak paylaşılan içeriklerin süresi kullanıcılar tarafından belirlenir. Belirli süreden sonra gönderiler otomatik olarak silinmeye başlar.

Zamana Duyarlı Bildirimler Nedir?

Zamana bağlı olarak gerçekleşen bildirimler alıcılar tarafından belli bir süre zarfında görüntülenecektir. Süre dolduktan sonra resim, video ve diğer içerikler otomatik olarak silinecektir. Bu özellik kullanılmadığı takdirde gönderiler silinmeden duracaktır.

Zamana Duyarlı Snap Nasıl Atılır?

Zamana dayalı snap nasıl atılır sorusu kullanıcılar tarafından araştırılmakta. Kişiler Snapchat uygulamasında gönderilerini belirli süreliğine ayarlamak isteyebilirler. Kullanıcıların istedikleri süre zarfında atılan snaplar süre dolduktan sonra silinir ve bir daha gözükmez. Zamana duyarlı snap atmak için uygulamada yer alan saat işaretinin olduğu kısımda süre ayarlaması bulunur. Buradan istediğiniz süreyi seçerek paylaşımlar yapabilirsiniz.

Snapchat Zamana Duyarlı Nasıl Yapılır?

Snapchat zamana duyarlı paylaşımlar yapmak için Snapchat uygulamasında yer alan saat bölmesinde zamanı ayarladıktan sonra paylaşımlarınız artık sizin istediğiniz sürede gerçekleşir. İsterseniz bu süreyi süresiz olarak silinmemek üzere de değiştirebilirsiniz. Sonsuzluk işaretinin olduğu kısıma basarak süresiz olarak içeriklerinizi uygulama üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.

İphone Zamana Duyarlı Bildirimler Nedir?

İphone zaman duyarlı bildirimler kullanıcıların Snapchat uygulamasında zamana bağlı olarak paylaşımlarını gerçekleştirmek için yapmış olduğu bir uygulamadır. Bu bildirimi açık tuttuğunuzda içerikleriniz sizin belirlediğiniz süre zarfına kadar görülecektir. Süre dolduktan sonra otomatik olarak paylaşımlarınız silinecektir.

Zamana Duyarlı Bildirimler Snapchat

Zamana duyarlı bildirimler Snapchat uygulamasından kolaylıkla gerçekleştirilir. Kullanıcılar bu özelliği kullanarak istedikleri süre dahilinde paylaşımlarının görülmesine izin verir. Paylaşımlarının devamlı görünmesini istemeyen kişiler bu uygulamayı istedikleri zaman kullanabilirler.

Zamana Duyarlı ne Demek?

Zamana duyarlı yani sizin istediğiniz zaman dilimini seçmenize olanak sağlayan Snapchat zamana duyarlı bildirimler sayesinde paylaşımlarınızın süresini siz belirlersiniz. Ne kadar zaman içinde içeriklerinizin görüntülenmesini istiyorsanız o süreye kadar içerikleriniz görüntülenir.

Snapchat Zamana Duyarlı Nasıl Kapatılır?

Snapchat zamana duyarlı nasıl kapatılır peki bilgi verelim. Zamana duyarlı içeriklerin kapatılması için sırasıyla şu uygulamaları yapabilirsiniz:

  • Ayarlardan dişli kısma dokunun.
  • Bildirimler seçeneğini işaretleyin.
  • Snapchat uygulamasını bulun.
  • Snapchate tıklayın.
  • Burada yer alan zamana duyarlı geçiş düğmesini kapatın.

Snapchat Time Sensitive Ne Demek?

Snapchat time sensitive zamana duyarlı snapchat bildirimlerinin kapatılması demektir. Kullanıcılar bu uygulama aracılığı ile snapchat uygulaması üzerinden video ve resim gibi içerikleri paylaştığında bu içeriklerin görülme süresini kendileri ayarlar. Kullanıcının belirlediği süre dolduğunda gelen bildirimler de kendiliğinden silinir ve bir daha eski içerikler alıcıların karşısına çıkmaz, yok olur.


Daha fazla bilgi;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*