Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme (Pratik)

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat her gün çok sayıda resim ve video içeriğinin paylaşıldığı online  platformlardan birisidir. Çok sayıda görsel içeriğin paylaşılması zamanla içeriklerin silinmesine ve kaybolmasına neden olmaktadır. Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme işlemi ile daha önce paylaşmış olduğunuz silinen içeriklerinizi yeniden geri getirebilirsiniz. Uygulama ile sizin için önemli olan resim ve videoyla içeriklerine yeniden ulaşabilirsiniz.

Snapchat Yedeklenmeyen Fotoğrafları Geri Getirme

Snapchat yedeklenmeyen fotoğrafları geri getirme işleminin nasıl yapıldığı konusunda kullanıcılar araştırma yapmakta. Sizin için bu konuyu araştırdık. Snapchat uygulamasında daha önce paylaşmış olduğunuz ve yedeklemediniz fotoğrafları nasıl geri getirebileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Böylece sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz görselleri yeniden uygulamanıza ekleyebilirsiniz.

Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Iphone

Snapchat’te silinen fotoğrafları geri getirme iPhone uygulamasında bunun nasıl yapıldığını anlatmaya çalışalım: Google Drive uygulaması ile silinmiş olan fotoğrafları geri getirme şansınız olabilmektedir. Bunun için sırasıyla takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Google Drive’ye girerek hesabınızda oturum açın.
  • Uygulamadaki son yedekleme kısmına girerek Snapchat’te yer alan fotoğraflarınıza göz atabilirsiniz.
  • Fotoğraf ya da videolarınızı burada görüyorsanız yeniden geriye yükleyebilirsiniz.

Snapchat’te Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Android

Snapchat’te silinen fotoğrafları geri getirme Android programında da yine aynı şekilde Google Drive uygulaması üzerinden silinmiş olan fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz. Yine aynı şekilde hesaba giriş yaptıktan sonra son yedekleme kısmında yer alan fotoğrafları kontrol ederek geri yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz Google Drive dışında önbellekten silinmiş olan fotoğrafları kurtarabilmek için de sırasıyla şu adımları takip etmeniz gerekecektir:

  • Android’de yer alan dosya yöneticisine dokunun.
  • Burada data yoluna giriş yapın.
  • Com.snapchat. android uygulamasına giriş yaparak cache klasörüne tıklayın.
  • “Received-image-snaps” klasörüne giriş yapın.
  • Burada silinmiş olan resimleri göreceksiniz.
  • Fotoları seçerek kurtarma işlemini gerçekleştirin.

Snapchat Silinen Fotoğraflar Geri Gelir mi?

Snapchat uygulaması ile aile ve sevdiklerinizle ilgili pek çok video ve resim içerikleri uygulama üzerinden paylaşılmaktadır. Günlük çok sayıda resim ve video içeriği paylaşıldığı için bu içerikler zaman içinde silinebilmektedir. Önbellek de yer alan fotoğrafları dosya yöneticisi üzerinden geri getirme şansınız olabilir. Aynı şekilde Google Drive  üzerinden de yedeklenmiş olan fotoğrafları geri getirme şansımız olabilir. Ancak senkronizasyonunuzu güncellediyseniz artık eskiden silinen dosyalara erişim olanağınız kalmamaktadır.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Uygulaması

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme uygulaması ile daha önce silinen ve yedeklemede yer alan resim ve videoları geri getirme olanağınız bulunmaktadır. Belirttiğimiz şekilde uygulamalara giriş yaparak sırasıyla önerilen adımları takip edip Snapchat’te silinmiş olan fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz.

Snapchat Bana Özel Fotoğraflar Silindi Nasıl Geri Getirebilirim?

Snapchat üzerinde size özel fotoğraflarımızın silinmesi durumunda uygulamalar üzerinden fotoğraflarınızı geri getirme işlemi gerçekleştirebilirsin. Eğer hesabınızı senkronizasyon  işlemi yapmadıysanız daha önce silinmiş olan resim ya da video içerikleriniz sisteme kayıtlı olacaktır. Yedeklenen fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Snapchat Silinen Videoları Geri Getirme

Snapchat Silinen videoları geri getirme işlem de yine aynı şekilde belirtmiş olduğumuz uygulamanın üzerinden gerçekleştirilir. Aynen fotoğraflar gibi kaydetmemiş olduğunuz video içerikleriniz de yedekleme kısmına kaydedilmiş olabilir. Google Drive uygulamasından giriş yaparak burada daha silinmiş fakat yediğini kaydetmiş olan videoları görebilirsiniz.

Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Redmi

Snapchat silinen fotoğrafları geri getirme Redmi marka cihazınız üzerinden silinmiş olan fotoğrafları önbellekten kurtarmak için yine aynı şekilde uygulamaya giriş yapıp belirttiğimiz şekilde adımları takip etmeniz yeterlidir. Burada klasörde yer alan fotoğrafları tekrar geri yükleyebilirsiniz.


Daha fazla bilgi;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*