Fotoğrafı Animeye Çevirme (Fotoğraflı)

Fotoğrafı Animeye Çevirme
Fotoğrafı Animeye Çevirme

Günümüzde fotoğrafı animeye çevirme kavramı oldukça popüler bir hâle gelmiştir. Japon mangalarından esinlenilerek oluşturulan bu animeler insanların hem ilgisini çeken hem de merak ettikleri bir dünya oluşturmaktadır.

Bir kişinin normal resmini alıp animeye çevirmesi aslından oldukça kolaydır. Size bu noktada biz iki adet uygulama önerebilir. Bunlardan birincisi App Store ya da Google Play Store gibi uygulama marketleri üzerinden indirme yaparak kolaylıkla kullanabileceğiniz “Waifu” isimli uygulamadır. Bunlardan ikincisi ise internette kendi sitesinden indirmek zorunda olduğunuz “AnimeGan V2” isimli uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fotoğraf Anime Yapma Sitesi

İnternette birçok farklı fotoğraf anime yapma sitesi varken bizim size önerebileceğimiz bir adet site bulunmaktadır. O da “Anime Filter” isimli sitedir. Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan seçeceğiniz fotoğrafları kolaylıkla ve oldukça hızlı bir şekilde kendi hayalinizdeki anime karakterine dönüştürebiliyorsunuz. Bu internet sitesi sayesinde sizler de artık garip ya da saçma sapan uygulamalar veya sitelerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. https://animefilter.com/ linki üzerinden Anime Filter sitesine hızlı bir biçimde ulaşabilir ve hayalinizdeki anime karakterini oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafı Anime Yapma Ücretsiz

Fotoğrafı anime yapma ücretsiz sadece birkaç ve oldukça basit adım sayesinde gerçekleşebilen; aklınıza gelen herhangi bir fotoğrafı direkt olarak özgün ve özel bir anime hâline getiren uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda ihtiyacınız olan tek şey ise bir resim düzenleyici ve biraz da hayal gücüdür. Sonrasında renk paletini belirlemek, gölgelendirme ayarlamak ve yaratıcılığınızı canlandıracak diğer detayları eklemek oldukça kolay olacaktır. Ayrıca, çevrimiçi eğitimler ve rehberler sayesinde de herkes kendi anime dünyasını kolayla yaratabilir ve bu konuda uzman bir hâle gelebilir. Sizler de ücretsiz bir şekilde mevcut fotoğrafınızı anime hâline getirmek istiyorsanız Anime Filter isimli siteye giriş yapabilirsiniz.

Fotoğrafı Anime Yapma Online

Fotoğrafı anime yapma online site arıyorsanız Anime Filter isimli siteden bunu çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Şimdi sizler için bu siteden nasıl kolay bir biçimde bir fotoğrafın anime durumunu çevrildiğini anlatacağız:

  • Anime Filter isimli internet sitesine giriş yapın
  • Sayfanın en üstünde yer alan boş alana bir tıklama gerçekleştirin ve buraya istediğiniz herhangi bir fotoğrafı yükleyin
  • Yükleme işleminizin bitmesini bekleyin
  • Yükleme işlemi bittikten sonra artık animeye dönüşmüş olan fotoğrafınızı telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Görüldüğü üzere oldukça kolaydır.

Fotoğrafı Animasyona Çevirme

Fotoğrafı animasyona çevirme konusunda ise https://www.canva.com/tr_tr/ozellikler/fotograf-animasyonu/ sitesi üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz yani “Canva” isimli fotoğraf düzenleme sitesini tavsiye etmekteyiz. Bu doğrultuda Canva üzerinden bir fotoğraf şu şekilde anime hâline getirilmektedir:

  • Öncelikli olarak Canva uygulamasını açmanız gerekmektedir. Daha sonrasında boş bir tuval açın ya da üzerinde çalışabileceğiniz hazır bir şablon seçebilirsiniz.
  • Animasyonunu yapmak istediğiniz fotoğrafı “yüklemeler” sekmesi yardımıyla yükleyin
  • Fotoğrafınızı seçmenizin ardından ise yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan animasyon sekmesine tıklamanız olacaktır.
  • Daha sonrasında fotoğrafınız animeye dönmesiyle birlikte dilediğiniz şekilde kırpabilir, kenarlık ekleyebilir, parlaklığını ayarlayabilir yani kısaca özelleştirme yapabilirsiniz.
  • Son olarak da artık bu fotoğrafı galerinize kaydedebilirsiniz.

Canva günümüz dünyasında sıklıkla kullanılan ve oldukça verimli olan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de bahsettiğimiz adımları uygulayarak en güzel fotoğraflarınızı animasyon hâline getirebilirsiniz.

Fotoğrafı Anime Yapma Uygulaması

Fotoğrafı anime yapma uygulaması sayesinde sizler de kolaylıkla yapay zekânın gücünden faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda özellikle “LensaAi” ve “DawnAi” uygulamaları sizin istediğiniz verimi almanızı kolaylaştıracak ve bundan dolayı da fotoğraflarınızı animeye çevirirken oldukça eğlenceli anlar yaşamanıza vesile olacaktır.

Kendini Anime Yapma Sitesi

Size ait olan herhangi bir fotoğrafı kendini anime yapma sitesi sayesinde kolaylıkla animeye çevirebilirsiniz. Bu kapsamda https://selfie2anime.com/ linki üzerinden ulaşabileceğiniz “Selfie2” isimli internet sitesinde kolaylıkla bu işlemlerinizi halledebilir ve ortaya oldukça yaratıcı fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

Waifu Anime Yapma

Waifu anime yapma aslında oldukça kolaydır. Bu noktada canlı olmayan bu anime karakterlerinin kadın olanına Waifu, erkek olanlarına ise Husbando ismi verilmektedir. Waifu, Japonca kökenli bir kelimedir ve yazımızın en başında da bahsettiğimiz gibi tamamen anime yapmak için kullanılan harika bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fotoğrafı Animasyon Yapma Online

Fotoğrafı animasyon yapma online sayesinde hayalinizdeki anime fotoğraflarını oluşturmak artık çok daha kolay bir yapıya sahip. Gerektiği yerde tek tıkla hızlı bir şekilde istediğiniz herhangi bir fotoğrafı animasyon hâline getirebilirsiniz.


Daha fazla içerik;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*