Discord Ses Paneli Ses Ekleme (Silme ve İndirme)

Discord Ses Paneli Ses Ekleme
Discord Ses Paneli Ses Ekleme

Discord ses paneli ses ekleme özellikleri discord uygulamalarda merak edilenlerden birisidir. Farklı ses efektleri ile discord uygulaması üzerinde sıra dışı bir ses uygulaması oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile komik ve değişik ses efektleri oluşturabilir, farklı ses ve müziklerin bir araya geldiği paneller oluşturabilirsiniz.

Discord ses paneli uygulaması sayesinde farklı sesleri ekleyebilir ya da listeden bu sesleri çıkarabilirsiniz. İstediğiniz ses efektlerini oluşturarak geniş perspektifte bir ses panosu meydana getirebilirsiniz.

Dc Ses Paneli Sesleri

Dc ses paneli sesleri olarak değişik özellikte ses ve müzik içeriklerini sisteme ekleyebilirsiniz. Böylece discord uygulamasında yararlanabileceğiniz sıra dışı ve geniş ses efektine sahip modüle sahip olabilirsiniz. Uygulamayı kendiniz kullanabileceğiniz gibi diğer kullanıcılarla da paylaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Discord Ses Paneli Ses Dosyaları

Discord ses paneli ses dosyaları İçerisinde parçalar muhafaza edilerek İstediğiniz zaman dosyalara erişim sağlayabilirsiniz. İsterseniz hazırlamış olduğunuz listeleri içeriklerden çıkarabilir ve farklı efektler deneyebilirsiniz. Kısa yol gibi tuşlarla hızlı bir şekilde dosyalara erişim sağlayabilir ve ses içeriklerini istediğiniz zaman yansıtabilirsiniz.

Discord Ses Paneli Ses İndir

Discord uygulaması üzerinden ses paneli kısmından sesleri indirebilir ve istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz. Discord sunucusuna farklı efektle sesler ekleyerek iletişiminizi ve oyunlarımızı daha canlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Discord ses paneli indirebilmek için yapmanız gereken işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikli olarak sunucunuzun ayarlarını açın ve ekranın üst kısmında yer alan üçlü dişli kısma tıklayın.
  • Karşında çıkan widget uygulamasından ses paneli simgesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan özelleştirmeden ses ayarları, arka plan uygulaması ve yazı ayarları gibi gibi daha pek çok uygulamaları istediğiniz biçimde şekillendirebilirsiniz.
  • Kaydet tuşuna basıp ses paneli oluşturduktan sonra istediğiniz klibi ekleyebilirsiniz.

Discord ses paneli ses silme

Sunucu ayarlarından ses panosunu seçerek burada yer alan mevcut sesleri düzenleme ve silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Discord uygulamasında kayıtlı olan sesleri silmek için sesin yanında yer alan x düğmesini basmanız yeterlidir. Bu şekilde istediğiniz ses panelini dosya içeriğinden kaldırabilirsiniz.

Discord Ses Ekleme

Discord ses ekleme için özel ses ekleme aracı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra sırası ile şu işlemleri yaparak indirme işlemi yapabilirsiniz:

  • Öncelikle bir discord uygulamasını açarak ses kanalına katılım sağlayın.
  • “Ses Kanal Ayarları “ aktif edilip “ Ek Özellikler “ butonuna tıklayın.
  • Yüklemek istediğiniz ses programını çalıştırın. Burada istediğiniz ses ve müzikleri ekleyin. Burada istediğiniz müzikleri ekleyebilir, oynatabilir ya da beğenmediklerinizi silebilirsiniz.

Ses Paneli Sesleri

Sevdiğiniz ses ve müzikleri ses paneli aracılığı ile ekleyip Discord uygulamasında kendi ses ve müzik arşivinizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz zaman sevdiğiniz  ses ya da müzikleri çalıp oynatabilir çıkarmak istediklerinizi listeden çıkarabilirsiniz.  

Discord Ses Paneli Gözükmüyor

Discord ses paneli gözükmüyor sorunu da kullanıcıların yakındıkları konulardan birisidir.  Bu sorunun pek çok farklı nedeni olabilir. Öncelikle sorunun çözümü için Discord uygulamasını yeniden başlatabilirsiniz. Sorun sürümden kaynaklı olabilir. Yeni sürümü güncelleyerek sorunu çözebilirsiniz. Diğer bir seçenek de mikrofon ve uygulama ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmektir.

Discord Ses Paneli Nasıl Açılır?

Discord ses panelini açmak için öncelikle ses kanalına katılmanız gerekir. Herkesin görebilmesi için ses kanalını yukarı kaldırın . Ses panosu açık ise sol alt tarafta müzik düğmesi göreceksiniz. Ses panelini açmak için bu simgeye basın. Buradan istediğiniz müzik ya da sesleri açabilirsiniz. İstediğiniz sesleri çalıp istemediklerinizi listeden kaldırabilirsiniz. Kendi müzik arşivinizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.


Daha fazla bilgi;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*