Bu yıl Iğdır'ın Yarısına Doğalgaz Verilecek Iğdır Belediyesi ve Serhat Gaz, 2017 yılında doğalgaz döşeme çalışmasına başlayarak, ş...           • Haydar Aliyev Lisesi Yöneticilerinden Asimder'e Ziyaret Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi yöneticileri, Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mü...           • Zorbalara karşı direniş, ilerlemenin yoludur İslam İnkılabı Lideri Ayetullah Hamanei, Biset bayramı dolaysıyla İslam ülkelerinin Tahran B&...           • REKTÖR ALMA, ARALIK MYO İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır’ın Aralık İl&cc...           • DİLUCU KÖPRÜSÜ ALLAHA EMANET             Nahcıvan Özerk Cumhuriyeti ile aramızda bulunan Dil...           • Iğdır Devlet Hastanesinde "Anne Oteli" Hizmeti Veriliyor Iğdır Devlet Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde tedavi gören bebekler, 'Anne Oteli' s...           • GÜLBEY, VAN’DAKİ ERMENİ LOBİSİ OYUNU BOZULDU… Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • 'Sokak Hayvanlarına Kulübe Yapma' Projesi Iğdır'ın Tuzluca ilçesindeki ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazı...           • AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara Temaslarını Anlattı AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz geçtiğimiz hafta Ankarada yaptığı ziyaretleri değerlendi...           • Lavaş Ekmeği Kış Sofralarında UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne Türkiye adına dahil edilen lavaş...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
6957 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7195 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
6847 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7588 İzlenme, 34 Yorum

Atatürk'ün gerçek sesi ve görü
5118 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri
Reklamlar

GÜLBEY, VAN’DAKİ ERMENİ LOBİSİ OYUNU BOZULDU…

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Ermeni lobisinin Akdamar adasındaki kilisede ayin yapma bahanesiyle Van ve ilçe Demokratik Bölge Parti (DBP) Belediyelerinin de desteğiyle çeşitli oyunlar içerisine girdiklerini, ancak atanan kayyumlar sayesinde bu oyun ve sinsi hesapların bozulduğunu iddia etti.

ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, “Yıllardır Müslüman Türk milletinin hoşgörüsünden sinsice faydalanarak Van Akdamar adasındaki Akdamar kilisesinde Ermeni Cemaati ve turist görünümlü faşist Ermenilerin ayin yapmalarına devlet yetkililerince izin verilmiştir. Ermeni Cemaati Van ekonomisine katkı sağlayacağız vaatleriyle bir inanç turizmi başlatacağız sözleriyle Van halkını kandırmıştır. Van halkına verilen umutların aksine gizlice bir şehir işgali gelişmiştir, hem toprak alımlarında hem de kültür yönünde Akdamar adasına en yakın ilçe olan Gevaş çıvarında özellikle üzücü Van depreminden sonra şehirde yaşayan ekonomi gücü az olan Kürt vatandaşlarımız adına Ermeni lobisi destekli vakıf, dernek ve işadamlarınca büyük arsalar ve tarlalar satın alınmıştır. Bunları Van Tapu Sicil ve Kadastro İl Müdürlüklerinin tapu kayıtlarından ulaşılabilir. Ermeni turist geliyor diye Van’ın şehir merkezi ve İlçelerinde DBP Belediyelerinin de gönüllü yardımlarıyla AVM ve tüm çarşı esnafı ile yol yön levhaları Ermenice yazılarıyla donatılarak bir kültür çöküntüsüne yol açılmıştır” dedi.

Van’ın genelinde resmi izni bulunmayan kilise evlerle dolduğunu ve Müslüman Vanlı gençlerin İstanbul’dan getirilen genç kızlar sayesinde bu kaçak kilise evlerine götürülerek din değişmeleri için misyonerlik faaliyetleri yapıldığını belirten Gülbey, “Geçmiş yıllarda İran’dan Van’a gelen İran vatandaşı Ermeniler Farsça İncil dağıtıyorlar. Van İl Temsilcimiz tarafından yakalanarak Van Emniyetine bilgi verildi. Buda bizim duyumlarımızı güçlendirmektedir. Yetkililerin derhal bu duyumlarımızı dikkate alarak inceleme ve soruşturma başlatmaları gerektiğini” belirtti.

Van Edremit Belediye Başkanlığı Kayyumu Atıf Çiçekli bu oyunları bozduğu için teşekkür eden Gülbey, “Ermeni lobisinin sözde Doğu Ermenistan adlandırdığı Doğuanadolu ve Güneydoğu bölgelerinin başkenti olarak Van’ı ilan etmişlerdir. Tüm bu aldatmacalarında altında bu sinsi hesaplar yatmaktadır. Bu sinsi hesabın farkına varan Edremit Belediyesine Kayyum atanan Atıf Çiçekli’nin Ermenice yazılı levhaları sökmesinden dolayı ASİMDER Genel Merkezi ve Van İl Temsilciliğimiz adına teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Haber tarihi: 25 / 01 / 2017
Haber Okunma: 1934
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: 'Sokak Hayvanlarına Kulübe Yapma' Projesi
Sonraki: AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara Temaslarını Anlattı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi