Bu yıl Iğdır'ın Yarısına Doğalgaz Verilecek Iğdır Belediyesi ve Serhat Gaz, 2017 yılında doğalgaz döşeme çalışmasına başlayarak, ş...           • Haydar Aliyev Lisesi Yöneticilerinden Asimder'e Ziyaret Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi yöneticileri, Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mü...           • Zorbalara karşı direniş, ilerlemenin yoludur İslam İnkılabı Lideri Ayetullah Hamanei, Biset bayramı dolaysıyla İslam ülkelerinin Tahran B&...           • REKTÖR ALMA, ARALIK MYO İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır’ın Aralık İl&cc...           • DİLUCU KÖPRÜSÜ ALLAHA EMANET             Nahcıvan Özerk Cumhuriyeti ile aramızda bulunan Dil...           • Iğdır Devlet Hastanesinde "Anne Oteli" Hizmeti Veriliyor Iğdır Devlet Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde tedavi gören bebekler, 'Anne Oteli' s...           • GÜLBEY, VAN’DAKİ ERMENİ LOBİSİ OYUNU BOZULDU… Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • 'Sokak Hayvanlarına Kulübe Yapma' Projesi Iğdır'ın Tuzluca ilçesindeki ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazı...           • AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara Temaslarını Anlattı AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz geçtiğimiz hafta Ankarada yaptığı ziyaretleri değerlendi...           • Lavaş Ekmeği Kış Sofralarında UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne Türkiye adına dahil edilen lavaş...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
6956 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7194 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
6846 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7587 İzlenme, 34 Yorum

Atatürk'ün gerçek sesi ve görü
5117 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri
Reklamlar

AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara Temaslarını Anlattı

AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz geçtiğimiz hafta Ankarada yaptığı ziyaretleri değerlendirdi. Partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara temasları hakkında şöyle bilgi verdi.

Ahmet Tutulmaz, “Genel Merkez'de Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş Başkanlığında İl Başkanları toplantısına katıldım. Ardından 114. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımız Genel Merkezde Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın başkanlığında devam etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Külliyede Orman Bakanlığı'nın 151 Dev Eser Toplu Açılış törenine katıldım. Kurdela kesimine katıldığımız eserlerimizin ülkemize ve tüm illerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın başkanlığında Doğu ve Güneydoğu İl Başkanları ile Milletvekillerinin katıldığın değerlendirme toplantısına katıldım.

Programımız çok başarılı geçti. Partimiz her alanda ülkemize yatırım yapmaya devam ediyor. Bu yatıtımlardan İlimizde nasibini alıyor. Ankara’ya her gittiğimizde gerek Genel Merkezimizle ve gerekse Hükümetimizle daha fazla içli dışlı oluyoruz. Buda ilimize gelecek olan yatırımların hızlanması ve çoğalması demektir. İlimize hizmet birazda siyasetçilerin kendi çaba ve kişisel ilişkileri ile mümkündür. Bizde bunu sağlamaya çalışıyoruz ki ilimiz hak ettiği hizmetlere daha çabuk kavuşsun” dedi.

Haber tarihi: 26 / 12 / 2016
Haber Okunma: 2598
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: GÜLBEY, VAN’DAKİ ERMENİ LOBİSİ OYUNU BOZULDU…
Sonraki: Lavaş Ekmeği Kış Sofralarında
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi