Bu yıl Iğdır'ın Yarısına Doğalgaz Verilecek Iğdır Belediyesi ve Serhat Gaz, 2017 yılında doğalgaz döşeme çalışmasına başlayarak, ş...           • Haydar Aliyev Lisesi Yöneticilerinden Asimder'e Ziyaret Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi yöneticileri, Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mü...           • Zorbalara karşı direniş, ilerlemenin yoludur İslam İnkılabı Lideri Ayetullah Hamanei, Biset bayramı dolaysıyla İslam ülkelerinin Tahran B&...           • REKTÖR ALMA, ARALIK MYO İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır’ın Aralık İl&cc...           • DİLUCU KÖPRÜSÜ ALLAHA EMANET             Nahcıvan Özerk Cumhuriyeti ile aramızda bulunan Dil...           • Iğdır Devlet Hastanesinde "Anne Oteli" Hizmeti Veriliyor Iğdır Devlet Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Servisinde tedavi gören bebekler, 'Anne Oteli' s...           • GÜLBEY, VAN’DAKİ ERMENİ LOBİSİ OYUNU BOZULDU… Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel...           • 'Sokak Hayvanlarına Kulübe Yapma' Projesi Iğdır'ın Tuzluca ilçesindeki ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazı...           • AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz Ankara Temaslarını Anlattı AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz geçtiğimiz hafta Ankarada yaptığı ziyaretleri değerlendi...           • Lavaş Ekmeği Kış Sofralarında UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne Türkiye adına dahil edilen lavaş...           
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Son Videolar

Ermeni Soykırımı Yalanı ve Iğd
6951 İzlenme, 32 Yorum

Oba Köyünde Ermenilerin yaptığ
7188 İzlenme, 31 Yorum

Ermenilerin Iğdır'da yaptığı k
6842 İzlenme, 31 Yorum

Türk Askerinin 1940 yılında Ağ
7582 İzlenme, 34 Yorum

Atatürk'ün gerçek sesi ve görü
5112 İzlenme, 32 Yorum
Haber Arşiv
     
Iğdır Siteleri
Reklamlar

AK PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Iğdır İl Başkanlığı, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde demokrasi nöbetlerine destek veren sivil toplum kuruluşlarına teşekkür belgesi verildi.

Iğdır İl Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen programda; 27 gün süren demokrasi nöbetlerine destek veren kentteki sivil toplum kuruluşlarına teşekkür belgeleri verildi. Programda konuşan AK Parti Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, FETÖ'nün darbe girişimine karşı ülke genelinde tüm halkın tek yumruk ve tek yürek olduğunu belirtti. Demokrasiye yapılmak istenen darbe girişimin halkın iradesiyle bastırıldığını anlatan Tutulmaz, "Bu darbe girişime karşı halkın yanında, sivil toplum kuruluşlarımızda büyük bir duruş sergilediler. Yıllardır devletin içine bir şekilde sızmış, inancımızı kullanan, arka planda ülkenin kaderi noktasında sinsi planları olan bir örgütle karşı karşıya kaldık. Öyle bir örgüt ki hepimizin verdiği vergilerle vatanımızı, milletimizi, canımızı ve namusumuzu korumak üzere almış olduğumuz en teknolojik aletlere de sahip olmak suretiyle kendi insanlarının üzerine kurşun sıkıp, kendi insanlarının hedef alınması durumuyla karşı karşıya kaldık. Ama bunların bu hain planına karşı Allah'ın yardımıyla halkın duruşu vardı. Bu hain plan sizlerin de sayesinde durduruldu. Burada göğsünü süper eden şehitlerimizi rahmetle anarken, bu darbe girişiminde FETÖ terör örgütüne karşı duran sizlere ve halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmasının ardından AK Parti tarafından 15 Temmuz darbe girişimi gününden itibaren meydanlarda tutulan demokrasi nöbetlerine katılan sivil toplum kuruluşu temsilcileri için hazırlanan teşekkür belgeleri verildi.

Haber tarihi: 05 / 09 / 2016
Haber Okunma: 755
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: Başbakan Yıldırım: Bütün Terör Örgütlerini Yok Edeceğiz
Sonraki: Yılan Kartalı Tedavi Altına Alındı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdırın Sesi